Close

2017.10.18 BRIUSELIS, BELGIJA

“7 ŽINGSNIAI Į SVAJONIŲ PAJAMAS”

ĮVADINIS SEMINARAS

PIRMĄ KARTĄ BRIUSELYJE!

1300+

62+

TIEK ŽMONIŲ, JAU DALYVAVO ŠIAME SEMINARE LIETUVOJE

84+

TOKS YRA AMŽIAUS SKIRTUMAS TARP JAUNIAUSIO IR VYRIAUSIO SEMINARO DALYVIO

TIEK % DALYVIŲ ĮVERTINO SEMINARĄ PUIKIAI ARBA 

LABAI GERAI

Daugelį metų finansinis išsilavinimas buvo prieinamas tik turtingiesiems. Net geriausiose pasaulio verslo mokyklose, kur mokslai kainuoja dešimtis tūkstančių eurų ir užima daug laiko, nekalbama apie šiuos klausimus. Šiame seminare turtingųjų finansinis švietimas taps prieinamas kiekvienam, kas nori mokytis, nepriklausomai nuo Jūsų finansinės situacijos.


Šių žinių dėka Jūs geriau atskirsite geras investavimo galimybes nuo blogų, gerus patarėjus nuo blogų ir suprasite kokios investicijos yra tinkamos Jums. Didindami savo finansinio išprusimo lygį, Jūs geriau spręsite savo asmeninius finansinius iššūkius ir sunkumus.


Finansinio raštingumo žinios

Čia Jus sups žmonės su panašiais į Jūsų tikslais, besidomintys asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui.

Pozityvi aplinka

Seminaro metu atrasite svarbių ižvalgų, įgysite žinių padėsiančių Jums pasirengti bet kokiems finansiniams iššūkiams. Sužinosite, kaip veikia pinigai, kaip valdyti savo finansus, kas yra aktyvai ir pasyvai, kuo skiriasi samdomo darbo, verslo, investavimo pajamos ir kt. Kitaip tariant išmoksite svarbiausius 

Pinigų kalbos žodžius.

Tobulėjimui ribų nėra, renginyje Jūs galite atrasti puikią platformą savo tolimesniam asmenybės augimui bei įgūdžių lavinimu, be to tai vieta, kur galite rasti naujų idėjų bei galymybių.

Augimo laisvė

Kodėl verta ateiti?

Kam skirtas seminaras?

Seminaras skirtas Jums, jeigu Jūs norite:

  • nustoti dirbti dėl pinigų, o vietoj to išmokti juos sėkmingai įdarbinti;
  • gauti tokias pajamas kurių trokšti, o ne tas kurias nustato darbdavys ar valstybė;
  • keliauti per metus tiek kiek tu nori, o ne tiek kiek leidžia dabartinės tavo galimybės;
  • turėti pakankamai laiko, kurį galėtumei praleisti su savo šeima ir vaikais. 

starfish.academy 100% pinigų grąžinimo garantija

Mes rengiame visus renginius, siekdami suteikti maksimalią vertę ir viršyti Jūsų lūkesčius. tradiciškai mokymasis vyksta skaitant ir klausantis paskaitų, kas leidžia įsisavinti tik 10 – 20% pateikiamos informacijos. Aktyvių mokymosi metodų panaudojimas leis Jums įsisavinti iki 90% gautų žinių. Nepaisant to, kad mes žinome, jog Jūs gausite daug vertingų pamokų iš šio renginio, mes norime, kad Jūs galėtumėte dalyvauti visiškai be jokios rizikos.Jeigu , pasibaigus renginiui Jūs jausite, kad jis nepatenkino Jūsų lūkesčių, prašome pranešti mums ir mes besąlygiškai grąžinsime Jums 100% sumokėtų pinigų.

Ženkite pirmą žingsnį DABAR

Finansinio raštingumo treniruoklis "Pinigų srautas"

Nors šiais laikais informacijos apie tai, kaip valdyti savo finansus, kaip investuoti, kaip kurti verslą ir t.t. yra labai daug ir lengvai prieinamos, žmonės vis tiek gauna skirtingus rezultatus. Kodėl vieni panaudoja tą pačią informaciją ir sulaukia sėkmės, o kiti ne? Apie tai sužinosite seminare.

7 svarbiausi žingsniai siekiant svajonių pajamų

Turtingųjų ir vargšų mąstymo skirtumai

Ko išmoksite seminare?

1

Dauguma svajona apie didesnes, kitokios kokybės pajamas, tačiau gerokai mažesnė žmonių dalis žino ir imasi paprastų, bet pačių svarbiausių žingsnių, kad pradėti jų siekti. Seminare Jūs sužinosite 7 esminius ir kone svarbiausius žingsnius, kurie padės Jums užtikrintai pradėti arba tęsti kelionę link Jūsų svajonių pajamų, geresnio asmeninio arba šeimos finansinio gerbūvio. 

Dauguma žmonių pradeda investuoti ar kitaip mėgina įdarbinti savo pinigus, remdamies emocijomis ir nuomonėmis. Tačiau verta pasižiūrėti į tai, ką rodo skaičiai ir remtis faktais. Ką kiekvienas gali pastebėti ekonomikos paveiksle šiandien? Tai irgi sužinosite seminare.

3

Ekonomikos paveikslas - ką jis pranašauja?

2

4

Finansų ir pinigų temos daugumai atrodo nuobodžios ir sudėtingos, todėl žmonės renkasi patikėti šiuos klausimus įvairiems finansų patarėjams, konsultantams  ir pan. Tačiau kiekvienam būtina investuoti į asmeninį finansinį raštingumą, bent jau tam, kad galėtumėte pasirinkti tinkamus patarėjus ir atskirti ar jų patarimai tinkami Jums. Seminare Jūs tai galėsite daryti žaisminga ir smagia forma, kuri leis lengvai įsisavinti svarbias finansų taisykles. 

Turėtumėte būtinai ir geriausiai daugiau nei kartą sudalyvauti. Sužinojau daug, bet įsiminti visko tiesiog neįmanoma, todėl planuoju dalyvauti dar ir tikrai atsivesiu draugų, nes seminaras labai naudingas, informatyvus ir motyvuojantis. 

Noriu tik labai padėkoti! Ačiū, ačiū, ačiū už puikiai praleistą laiką.

Ingrida Dubinskaitė

"Puikiai. Smegenų apsukos didelės. Dingsta visi "ne", kuriuos dar šiandien kartojau :). Aiškus suvokimas, kokius "ne" reikia pakeisti į "taip"." 

Laura Zinkevičiūtė

Andžej Petrik

Seminaras labai patiko. Tikrai gavau nemažai naudingų žinių, sužinojau kokie investavimai yra pelningi ir nuostolingi. Taip pat labai svarbu yra mokytis ir manau toliau pratęsiu žaisti pinigų srauto žaidimą, kad įgyti daugiau žinių.

Dalyvių atsiliepimai

Seminarą veda

Jurijus Clavas

Jurijus yra verslininkas, investuotojas, mokymų lektorius, koučingo specialistas, kuris daug laiko skiria nuolatiniam tobulėjimui ir aktyviems veiksmams. Jo misija yra padėti žmonėms jų saviugdos kelyje.


Dar mokydamasis universiteto paskutiniuose kursuose Jurijus įkūrė savo pirmąjį verslą, kurį bevystydamas ir susidurdamas su daug iššūkių suprato, kad nuolatinis mokymasis yra neatsiejama kelio į sėkmę dalis. Jis ieškojo būdų, kaip susikurti pajamų šaltinius, leisiančius turėti daugiau laisvo laiko.

Mindaugas Grajauskas

Mindaugas yra asmeninių ir šeimos finansų valdymo konsultantas, investuotojas, profesionalus lektorius ir mokymų programų autorius, įmonės “Įdomi mintis” steigėjas ir vadovas, tarptautinių mokymų priemonių POINTS OF YOU sertifikuotas treneris.


Mindaugas yra projekto www.finansaiseimai.lt autorius, finansų valdymo seminarų ir konferencijų pranešėjas ir organizatorius. Mindaugas yra knygos “Ko niekada neišgirsite iš bankininko: 5 žingsnių šeimos finansų valdymo modelis” (2016) autorius, knygos “Dėmesio, grupė! Darbo su grupe būdai ir technikos” bendraautorius (2014).


Mindaugas padeda poroms ir asmenims ugdyti finansų valdymo įpročius, kurie leistų kaupti turtą ir gauti investicinę grąžą. Mindaugas konsultuoja asmeninių finansų valdymo, poros finansų valdymo modelio kūrimo klausimais, būsto paskolų ar taupymo strategijų kūrimo klausimais.

Keletas skaičių:

  • Šiuo metu Jurijaus vystomi 3 verslai
  • Investicinį portfelį sudaro: NT, žaliavos, vertybiniai popieriai
  • Daugiau nei 7000 prenumeratorių mūsų projektų ryšio kanaluose (el.paštas, soc. tinklai).
  • Sukurta daugiau nei 10 unikalių autorinių nuotolinio mokymo kursų bei programų.
  • Šimtai teigiamų atsiliepimų apie mokymų metodikas.


2007 metais Jurijus susidomėjo investavimu ir suprato, kad geriausias mokymasis yra praktika, tad pradėjo aktyviai gilinti žinias šioje sferoje. 2008 metais Jurijus susipažino su Roberto Kijosakio žaidimu Pinigų srautas ir Roberto Kijosakio finansinio raštingumo mokytojais. Ši patirtis dar labiau padidino Jurijaus susidomėjimą mokymais, asmenybės ugdymu, verslu ir investavimu.

2009 metais Jurijus tapo sertifikuotu Roberto Kijosakio metodikos treneriu Lietuvoje ir pradėjo rengti Pinigų srauto klubus ir kitus mokymus, taip pat 2012 metais prisidėjo organizuojant pirmąjį istorijoje Roberto Kijosakio vizitą į Maskvą.


Vis dar neapsisprendžiate?

Pasižiūrėkite šį video!

Kada ir kur vyks seminaras?

Briuselyje

2017 Spalio 18 d.

Maison Notre Dame du Chant d'Oiseau

Avenue des Franciscains 3A - 1150 Bruxelles

18.00 val.

40 Eur

Nelaukite, kol galimybės ateis pas Jus, rinkitės jas patys!

INVESTUOKITE Į SAVO ŽINIAS

35 Eur

ŽENKITE TVIRTUS ŽINGSNIUS DABAR

KAINA

Starfish Academy 2017. Visos teisės saugomos. Kontaktai: +370 686 868 33, info.lt@starfish.academy