Intensyvūs finansinio IQ mokymai, VILNIUJE 2-Ų DIENŲ INTENSYVŪS FINANSINIO IQ MOKYMAI

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds
REGISTRUOKIS DABAR!

KODĖL ŠIE MOKYMAI?

Tvirtas finansinis raštingumas gali būti Jums naudingas siekiant geriau atskirti geras investicijas nuo blogų, gerus patarėjus nuo blogų, suprasti, kokios investicijos yra jums tinkamos. Didindami savo finansinį intelektą, jūs geriau spręsite savo asmeninius finansinius sunkumus ir iššūkius.

Žmones turtingais daro ne pinigai, o finansinis išprusimas.  

Intensyvūs dviejų dienų mokymai suteikia Jums galimybę gauti daug naujų žinių ir pritaikius jas, ženkliai pagerinti savo finansinę situaciją.  

SVARBU! Jums nereikia turėti išankstinių žinių tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje! Šie mokymai puikiai tiks tiek studentams, tiek samdomiems darbuotojams, siekiantiems įdarbinti savo pinigus ir gilinti žinias apie tai, o taip pat, norintiems pradėsi savo verslą bei verslininkams, siekiantiems geresnių verslo rezultatų.

200+

TIEK ŽMONIŲ JAU DALYVAVO ŠIUOSE MOKYMUOSE

95%

TIEK DALYVIŲ ĮVERTINO MOKYMUS PUIKIAI IR LABAI GERAI (VID. 4,8 BALAI IŠ 5)

20

TIEK VALANDŲ MOKYMŲ JŪS GAUNATE PER 2 DIENAS

Kodėl verta dalyvauti?

Jūsų planas

Net 2 ištisas dienas jūs mokysitės iš Roberto Kijosakio, klausysitės jo patarimų, atliksite praktines užduotis ir susidarysite savo "ištrūkimo iš Žiurkių rato" planą, kuris taps pagrindu Jūsų tolimesniems veiksmams ir leis jį detalizuojant nuosekliai žengti link jūsų finansinės laisvės.

Pozityvi aplinka

Čia Jus sups žmonės su panašiais į Jūsų tikslais, besidomintys asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite apinką, kuri nuolat skatins jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.

Mokysitės iš Kijosakio patirties

Tik mūsų mokymuose pats Robertas Kijosakis taps Jūsų tiesioginiu mokytoju, nes tik čia galėsite mokytis betarpiškai iš jo, video pagalba. Šių video mokymų nepamatysite jokiuose kituose kursuose, tik pas mus. Mes padėsime jums išgauti maksimalią naudą iš to ir pritaikyti kuo daugiau idėjų praktikoje.

Seminaras skirtas Jums, jeigu Jūs norite: 

Norite išmokti įdarbinti pinigus, o ne dirbti dėl jų

Norite didesnių pajamų ir mažiau nerimauti dėl pinigų

Siekiate tapti finansiškai laisvais ir turėti daugiau laisvo laiko

Planuojate investuoti, net jeigu Jūsų pajamos yra mažos

Ieškote motyvuojančios aplinkos

Trokštate geriau suvokti ką norite veikti gyvenime

Norite įgyvendinti savo gyvenimo svajones

 Norite išeiti iš komforto zonos

Ženkite pirmą žingsnį DABAR

REGISTRUOKITĖS DABAR

Ką gauna mokymų dalyviai? Pasiklausykite

SEMINARE IŠMOKSITE/SUŽINOSITE:

6 išskirtines Roberto Kiyosakio pamokas

Robertas parengė specialias video pamokas, kurias rodome tik mūsų gyvų mokymų metu. Jų negalima rasti internete ar parsisiųsti. Šių pamokų pagalba sužinosite į ką, kaip ir kodėl investuoja Robertas, sužinosite investavimo žodyną ir jo svarbą, suprasite tikrąjį skirtumą tarp turto ir gerovės, kapitalo priaugio ir pinigų srauto strategijų bei daugelį kitų pasyvių pajamų kūrimui svarbių dalykų.

Praktines užduotis prie kiekvienos pamokos

Kiekvienas mokymų žingsnis yra užtvirtinamas praktinėmis užduotimis. Tokių budu jus išmoksite pildyti asmeninių finansų ataskaitą, pajausite ką reiškia investuoti, pajausite kaip infliacija veikią jūsų pinigus, išgryninsite kokios aktyvų klasės jums artimiausios ir begalė kitų temų, kurias butina pajausti praktiškai.

Žaidimo "Pinigų srautas " pagalba įtvirtinsite gautas žinias

Finansų ir pinigų temos daugumai atrodo nuobodžios ir sudėtingos, todėl žmonės renkasi patikėti šiuos klausimus įvairiems finansų patarėjams, konsultantams ir pan. Mokymuose Jūs tai galėsite daryti žaisminga ir smagia forma, kuri leis lengvai įsisavinti svarbias finansų taisykles. Kiekvieną kartą žaidimas bus susietas su Roberto pamokoje išsakytomis idėjomis ir žaidžiamas vis pagal kitas taisykles.

Svarbiausius žingsnius jūsų planui

Po 2 dienų mokymų jūs suvoksite koks yra jūsų asmeninis tikslas, kuris padės tapti finansiškai nepriklausomais, kas skiria jus nuo to šiandien bei kokie yra tarpiniai žingsniai ir kaip jums geriausia juos daryti, norint jį pasiekti. 

Seminarą veda

Manta Kapočius

Starfish Academy mokymų facilitatorius

Plačiau apie Jurijų

Viktorija Bareišienė

Starfish Academy mokmų facilitatorė 

Asta Zaiceva - Stalmakova

Daug dalykų pasidarė aiškesni ir kartu labiau pasiekiami. Padėjo išsigryninti dalykus kurie man svarbūs, peržiūrėti juos ir iš naujo užpildyti. Bet apskritai gavau galimybę skirti laiko savo finansinei situacijai apžvelgti ir išgryninti kertinius elementus bei tolimesnį galimų veiksmų planą.

Vis dar neapsisprendžiate? Pasižiūrėkite šį video, kaip vyksta mokymai!

KADA IR KUR VYKS MOKYMAI?

Vilniuje

 •  2019 Spalio 26 - 27
 •  09.30 val.
 •  Bus tikslinta


ŽENKITE TVIRTUS ŽINGSNIUS DABAR

Nelaukite, kol galimybės ateis pas Jus, rinkitės jas patys! 

ASMENIUI

 • intensyvūs mokymai
 • dalyvio rinkinys
 • kavos pertraukėlės
 • pietūs
 • prieiga prie FB grupės
 • DOVANOS

447,70

356,95 €

PORAI

 • intensyvūs mokymai 2 asm.
 • dalyvio rinkinys 2 asm.
 • kavos pertraukėlės 2 asm.
 • pietūs 2 asm.
 • prieiga prie FB grupės 2 asm.
 • DOVANOS 2 asm.

780,45

623,15 €

REGISTRUOTIS DABAR

starfish.academy 100% pinigų grąžinimo garantija

Mes rengiame visus renginius, siekdami suteikti maksimalią vertę ir viršyti Jūsų lūkesčius. tradiciškai mokymasis vyksta skaitant ir klausantis paskaitų, kas leidžia įsisavinti tik 10 – 20% pateikiamos informacijos. Aktyvių mokymosi metodų panaudojimas leis Jums įsisavinti iki 90% gautų žinių. Nepaisant to, kad mes žinome, jog Jūs gausite daug vertingų pamokų iš šio renginio, mes norime, kad Jūs galėtumėte dalyvauti visiškai be jokios rizikos.Jeigu , pasibaigus renginiui Jūs jausite, kad jis nepatenkino Jūsų lūkesčių, prašome pranešti mums ir mes besąlygiškai grąžinsime Jums 100% sumokėtų pinigų.