Intensyvūs mokymai pažengusiems

2 dienų

“INTENSYVUS FINANSINIO IQ KURSAS" PAŽENGUSIEMS

2019.04.27-28 | Vilnius

150+

ŽMONIŲ JAU DALYVAVO

95%

DALYVIŲ REKOMEMDUOJA ŠIUOS MOKYMUS

20

VALANDŲ MOKYMŲ PER DVI DIENAS

Jei jau baigėte 2 dienų intensyvius mokymus, esate laukiami į intensyvius mokymus pažengusiems, kurie dar labiau padės padidinti jūsų finansinį intelektą. 

Būkite pasiruošę savaitgaliui, kuris toliau plės jūsų suvokimo ribas kalbant apie pinigus.

Kodėl verta dalyvauti?

Jūsų planas

Dviejų dienų mokymosi metu, jūs gausite žinių iš Roberto Kijosakio programos, adaptuotos specialiai Lietuvos kontekstui, atliksite praktines užduotis ir kursit savo "ištrūkimo iš Žiurkių rato" planą, 

Aplinka

 Čia rasite aplinką, skatinančią jums nuolat laikytis savo plano su kitais panašaus mąstymo žmonėmis.

Mokymasis iš kitų patirties

Mūsų mokymuose jūsų mokytoju bus Robertas Kijosakis, nes tik mes galime tiesiogiai iš jo mokytis per vaizdo įrašus. Šių vaizdo įrašų kitur jūs negalite pamatyti. Mes padėsime jums maksimaliai padidinti iš video pamokų gaunamas naudas, pridedant Lietuvišką patirtį.

Ženkite kitą žingsnį dabar!

Registruokitės dabar!

Kam skirti šie intensyvūs mokymai?

Intensyvus kursas pažengusiems, skirtas tiems, kurie nori: 

 • gyventi savo gyvenimą pagal savo sąlygas;
 • atsikratyti baimių ir nerimo dėl pinigų;
 • įdarbinti savo pinigus, kad jie dirbtu už juos, o ne jie dėl pinigų;
 • nesirūpinti dėl pinigų, laiko ir skirti juos toms veikloms, kuriomis nori užsiimti;
 • keliauti, ten kur nori bei turėti pakankamai laiko savo šeimai;
 • sukurti savo svajonių gyvenimą.  

Ką sako ankstesnių intensyvių mokymų pažengusiems dalyviai?

"Tai žmones žlugdantis seminaras ir jis turėtų būti uždraustas! =) Susimąstai, kiek dar daug reikia dirbti su savimi, kad galėtum judėti į priekį, kiek dar daug visko išmokti, kyla milijonas+n klausimų ir tai geriausia, kas nutinka, nes priverčia susimąstyti, sudrebina sąmone ir gauni gerą spyrį į šikną eiti tolyn tobulėjimo ir gilesnių žinių link! Ačiū!  

Be to, kad seminaras priverčia susimąstyti kur dar reikia tobulėti, dar ir gauni daug naudingų žinių, patarimų ir įžvalgų.” - Greta Lungytė

Po šių dviejų dienų kitaip pamačiau verslo kūrimo ir vystymo idėjas. Įžvalgos, kurias išsinešu, tikiu, padės man ateityje. Seminaras keičia mąstymą. Sudėtingi dalykai tampa nebe tokie sudėtingi, o neįmanoma yra tik iki tol, kol pasiekiama!" - Ieva Ilgevičiūtė

"Kuo daugiau sužinau, tuo daugiau nežinau. Šie kursai dar labiau parodė, kur man reikia mokytis, kokioje vietoje yra žinių trūkumas ir reikia dar daug mokytis. Tikrai nuostabus ir labai šaunus seminaras. Buvau ne viename seminare, tokio kaip šis nebuvau matęs. Ir atmosfera, ir kolegos, ir lektoriai buvo aukštumoje. Nuoširdžiai dėkoju." - Aleksandras Gedminas

Ar jau apsisprendėte?

Mokymus veda

Vallo Arumäe

Verslininkas ir treneris, kuris pastaruosius šešerius metus priklauso Roberto Kijosakio komandai. Jis panaudojo įgytas žinias savo kasdieniame gyvenime, tapo finansiškai laisvu, ir toliau įkvepia to siekti kitus.  

Intensyviame Finansinio IQ kurse Vallo dalinsis savo asmenine patirtimi, kaip ištrūkti iš žiurkių rato ir įdarbinti pinigus, kad jie dirbtų jums. Jis taip pat pasakos kitas temas, kurių išmoko per šiuos metus įvairiose Roberto Kijosakio mokymuose.

Vallo Arumae yra verslininkas, mentorius ir treneris, kurio misija yra įkvėpti asmeniniu pavyzdžiu žmones, kurie nori būti laisvi ir kontroliuoti savo gyvenimą, dalintis savo realaus gyvenimo patirtimi ir padėti jiems rasti atsakymus iš vidaus.  

Per pastaruosius septynerius metus Vallo daugiausia dėmesio skiria saviugdai, mokosi iš geriausių pasaulyje įvairiose srityse - Robert Kiyosaki, John C. Maxwell, Anthony Robbins ir daugelis kitų. 

Vallo nuo 2008 m. buvo Robert Kiyosaki nariu atnešdamas žinias apie pinigų ir verslumo ugdymą Estams per kursus ir intensyvius mokymus, naudojant realaus gyvenimo simuliatorius - Pinigų srautų žaidimą.

Nuo 2014 m Vallo priklauso # 1 Lyderystės eksperto Psaulyje John C. Maxwell komandai ir išskirtinai atstovauja Maxwell lyderystės ugdymo programas Estijoje, kurios skirtos tiek aukščiausio lygio ir vidurinės grandies vadovams, taip pat visiems kitiems, kurie nori ugdyti savo lyderystės įgūdžius. 

Šiandien Vallo pritaikė įgytas žinias savo gyvenime, tapo finansiškai laisvu ir toliau įkvepia kitus.

Jurijus Clavas

Privatus investuotojas, verslininkas, dėstytojas. Praeityje dirbo projektų vadovu didelėse privačiose ir valstybinėse įstaigose. Savo kailiu išbandė, ir žino visus samdomo darbo, laisvosios profesijos, tradicinio mažo ir didelio verslo, tinklinės rinkodaros, internetinio verslo pliusus ir minusus.  

Baigė RichDad (Roberto Kiyosakio) komandos mokymus. Yra sertifikuotas Roberto Kiyosakio metodikos dėstytojas, sertifikuotas koučingo specialistas, įrankio Points of You praktikas. 

Nuo 2017 metų tapo John C. Maxwell komandos nariu ir išskirtinai atstovauja jo lyderystės ugdymo programas Lietuvoje. 

Šiuo metu Jurijus yra 3 verslų savininkas, aktyvus investuotojas ir asmenybės tobulėjimo fanas. Jurijaus misija yra dalintis įgytomis žiniomis ir įkvėpti kitus teigiamiems pokyčiams.

Kada ir kur vyks mokymai?

Kalender

2019.04.27-28

Aeg

2 dienas savaitgalį

Asukoht

Gėlių g. 5c-1, Vilnius

INVESTICIJA Į JŪSŲ ŽINIAS


Specialus pasiūlymas

Asmeniui


 • Dalyvavimas asmeniui
 • Dalomoji medžiaga
 • Kavos pertraukėlės
 • Pietūs
 • Prieiga prie FB grupės

  594 € 

477,95 €


Porai*


 • Dalyvavimas dviems asmenims
 • Dalomoji medžiaga dviems
 • Kavos pertraukėlės dviems
 • Pietūs dviems
 • Prieiga prie FB grupės dviems

  1128 € 

895,40 €


Registruotis dabar

* Mes rekomenduojame visada dalyvauti kursuose su partneriu ar šeimos nariu, nes tobulėjant, didesnė nauda yra tai darant kartu, ir jūs galite būti tikri, kad ateityje kalbėsite ta pačia kalba. Poros bilietas galioja tik tuo atveju, jei dalyvaujate su partneriu ar išlaikomu vaiku.

starfish.academy™ 100% pinigų grąžinimo garantija

Mes rengiame visus renginius, siekdami suteikti maksimalią vertę ir viršyti Jūsų lūkesčius. Tradiciškai mokymasis vyksta skaitant ir klausantis paskaitų, kas leidžia įsisavinti tik 10 – 20% pateikiamos informacijos. Aktyvių mokymosi metodų panaudojimas leis Jums įsisavinti iki 90% gautų žinių. Nepaisant to, kad mes žinome, jog Jūs gausite daug vertingų pamokų iš šio renginio, mes norime, kad Jūs galėtumėte dalyvauti visiškai be jokios rizikos. Jeigu, pasibaigus renginiui Jūs jausite, kad jis nepatenkino Jūsų lūkesčių, prašome pranešti mums ir mes besąlygiškai grąžinsime Jums 100% sumokėtų pinigų.

Eikite link savo finansinės laisvės!

Registruokitės dabar!